Liga Halowej Piłki Nożnej Kęty - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KOBIERNICE - CIEPLUCHY 0:15
  • KIWAJAKOTAKO - 4 FUN 4:6
  • K3 - CHŁOPAKI Z O¦KI 7:9
  • WAPIENNA TEAM - pauza
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 28, wczoraj: 37
ogółem: 126 819

statystyki szczegółowe

Buttony

Klasyfikacja Strzelców

Klasyfikacja strzelców po 13 kolejkach (sezon 2013-2014):

Ryłko Łukasz /Ciepluchy/ 33
Oczkowski Przemysław /Old School Kęty/ 29
Januszyk Jakub /Chłopaki z O¶ki/ 25
Majkuciński Adrian /Old School Kęty/ 20
Żmuda Kamil /Old School Kęty/ 20
Znamirowski Szymon /Kojoty/ 18
Żmuda Adam /Ciepluchy/ 16
Blok Marcin /Old School Kęty/ 15
Wojtusiak Łukasz /Wapienna Team/ 15
Michałek Bartosz /Jedynka/ 14
Dwornik Adrian /Jedynka/ 13
¦leziak Mateusz /Ciepluchy/ 12
¦leziak Przemysław /Chłopaki z O¶ki/ 12
Sobecki Kamil /Księgarnia K3/ 11
Szłapa Robert /Old School Kęty/ 10
Wrona Konrad /Chłopaki z O¶ki/ 10
Dudek Tomasz /Chłopaki z O¶ki/ 9
Ferreri Daniel /Kojoty/ 9
Karpiński Szymon /Jedynka/ 9
Kruk Łukasz /Księgarnia K3/ 9
Tomala Janusz /Ciepluchy/ 9
Talik Dariusz /Wapienna Team/ 8
Żmuda Konrad /Jedynka/ 8
Gaweł Jakub /Kojoty/ 7
Janik Paweł /Sempre Farby/ 7
Januszyk Arkadiusz /Chłopaki z O¶ki/ 7
Szczotka Bogusław /Ciepluchy/ 7
Zwierzchowski Mariusz /Jedynka/ 7
Góralczyk Marcin /Jedynka/ 6
Matusiak Marcin /Księgarnia K3/ 6
Czubienko Marcin /Sempre Farby/ 5
Królicki Jan /Old School Kęty/ 5
Kuder Jarosław /Chłopaki z O¶ki/ 5
Matlak Rafał /Wapienna Team/ 5
Mi¶kiewicz Mariusz /Sempre Farby/ 5
B±czek Rafał /Ciepluchy/ 4
Gałuszka Szymon /Chłopaki z O¶ki/ 4
Pszczółka Ireneusz /Kojoty/ 4
Wójciga Sławomir /Wapienna Team/ 4
Antonik Przemysław /Wapienna Team/ 3
Kojder Tomasz /Księgarnia K3/ 3
Kowalczyk Grzegorz /Jedynka/ 3
Królicki Mateusz /Jedynka/ 3
Legut Patryk /Księgarnia K3/ 3
Oczko Damian /Kojoty/ 3
Oczko Radosław /Chłopaki z O¶ki/ 3
Raj Artur /Sempre Farby/ 3
Zwoliński Eryk /Sempre Farby/ 3
Dudziak Mateusz /Sempre Farby/ 2
Flisek Damian /Księgarnia K3/ 2
Kasolik Dawid /Księgarnia K3/ 2
Klebański Arkadiusz /Jedynka/ 2
Koziołek Kamil /Chłopaki z O¶ki/ 2
Kubiszewski Kamil /Sempre Farby/ 2
Majek Tomasz /Sempre Farby/ 2
Makowski Szymon /Ciepluchy/ 2
Orlicki Arkadiusz /Kojoty/ 2
Sadlik Andrzej /Old School Kęty/ 2
Szczepańczyk Maciej /Księgarnia K3/ 2
Zazi±bło Jarosław /Wapienna Team/ 2
Zazi±bło Maciej /Wapienna Team/ 2
Zemanek Marcin /Ciepluchy/ 2
Dudziak Artur /Sempre Farby/ 1
Furtak Marcin /Wapienna Team/ 1
Janoszek Damian /Sempre Farby/ 1
Kasolik Konrad /Księgarnia K3/ 1
Kawka Amadeusz /Sempre Farby/ 1
Korzonkiewicz Daniel /Jedynka/ 1
Kowalski Mateusz /Ciepluchy/ 1
Majda Mateusz /Kojoty/ 1
Szymański Łukasz /Jedynka/ 1
Wantoła Mateusz /Wapienna Team/ 1

 

 

Klasyfikacja strzelców ligi sezon 2012 - 2013:

  Ryłko Łukasz /Ciepluchy/ 36
  ¦leziak Mateusz /Ciepluchy/ 21
  Szłapa Jacek /Chłopaki z O¶ki/ 19
  Gęboły¶ Mateusz /K3/ 16
  Kowalski Mateusz /Ciepluchy/ 16
  Januszyk Jakub /Chłopaki z O¶ki/ 16
  ¦leziak Przemysław /Chłopaki z O¶ki/ 16
  Wrona Konrad /Chłopaki z O¶ki/ 15
  Oczkowski Przemysław /Ciepluchy/ 12
  Mokwa Patryk /Wapienna Team/ 11
  Paw Marcin /Old School Kęty/ 11
  Fabia Rafał /Kobiernice/ 9
  Januszyk Arkadiusz /Chłopaki z O¶ki/ 8
  Deska Sebastian /Old School Kęty/ 8
  Żurek Mariusz /Kobiernice/ 8
  Królicki Jan /Old School Kęty/ 7
  Michałek Bartosz /Ciepluchy/ 7
  Nycz Łukasz /Old School Kęty/ 6
  Muszyński Marcin /Old School Kęty/ 6
  Pszczółka Ireneusz /K3/ 6
  Oczko Radosław /Chłopaki z O¶ki/ 6
  Sobecki Kamil /K3/ 6
  Hańderek Paweł /Wapienna Team/ 5
  Korzonkiewicz Daniel /Ciepluchy/ 5
  Legut Patryk /Old School Kęty/ 5
  Kli¶ Waldemar /Ciepluchy/ 5
  Szczepańczyk Maciej /K3/ 4
  Gałuszka Szymon /Chłopaki z O¶ki/ 4
  Brońka Arkadiusz /Kobiernice/ 4
  Blok Marcin /Old School Kęty/ 4
  Talik Dariusz /Wapienna Team/ 4
  Szymke Michał /Wapienna Team/ 4
  Witkowski Michał /Kobiernice/ 3
  Nycz Robert /Old School Kęty/ 3
  Piskorek Mateusz /Bajer/ 3
  Raj Artur /K3/ 3
  Matyszkowicz Artur /Ciepluchy/ 2
  G±siorek Mateusz /Kobiernice/ 2
  Mrzygłód Damian /Bajer/ 2
  Pszczółka Jarosław /Bajer/ 2
  WoĽniak Kamil /Bajer/ 2
  Żelichowski Ryszard /Kobiernice/ 2
  Zazi±bło Jarosław /Wapienna Team/ 2
  Jura Adam /K3/ 2
  Zazi±bło Maciej /Wapienna Team/ 2
  Makowski Szymon /Ciepluchy/ 2
  Gizicki Paweł /Bajer/ 1
  ¦liwa Szymon /Kobiernice/ 1
  Urbański Bartłomiej /Chłopaki z O¶ki/ 1
  Antonik Przemysław /Wapienna Team/ 1
  Młocek Leszek /K3/ 1
  Mas Kamil /Bajer/ 1
  Szymański Łukasz /Ciepluchy/ 1
  Gałuszka Przemysław /K3/ 1
  Kubiczek Robert /Kobiernice/ 1
  Mu¶ Mirosław /K3/ 1
  Paj±k Krzysztof /Wapienna Team/ 1
  Bryzek Paweł /Old School Kęty/ 1
  Wróbel Piotr /Old School Kęty/ 1
  B±czek Sylwester /Kobiernice/ 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. CIEPLUCHY CIEPLUCHY 31 bz
2. 4 FUN 4 FUN 26 bz
3. KIWAJAKOTAKO KIWAJAKOTAKO 21 bz
4. CHŁOPAKI Z O¦KI CHŁOPAKI Z O¦KI 13 plus
5. KOBIERNICE KOBIERNICE 13 minus
6. K3 K3 10 minus
7. WAPIENNA TEAM WAPIENNA TEAM 8 bz

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
KOBIERNICE 0:15 CIEPLUCHY
KIWAJAKOTAKO 4:6 4 FUN
K3 7:9 CHŁOPAKI Z O¦KI
WAPIENNA TEAM pauza

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.